mobilbahis

bets10

superbetin

Özel Uygulamalar

Yabanci maç tahminleri

Futbol mac istatistikleri

Futbol mac özetleri

Canli mac izle

Avrupada iddaa bahis orani düsen maclar

Genis ekran iddaa bahis bülteni

Canli skor

Liglerin puan durumu

Türkiye süperligi, uefa avrupa ligi, şampiyonlar ligi, ingiltere, almanya, italya, ispanya, ligi canlı maç skoru, futbol maç sonuçları, mobil iddaa skorlar.

Canlı oynanan futbol maçlarının skorlarını aşağıdan takip edebilirsiniz. Dilerseniz skorunu takip ettiğiniz maçı canlı olarak sitemizden ücretsiz şekilde izleyebilirsiniz.




Toplam 2 maç listelendi.

KOD
DK
Evsahibi
Deplasman
Şili Kupa 2.Tur    Maçı canlı izle
'50
Audax Italiano
Coquimbo Unido
İlk yarı skoru: -
Skor: 1 - 0
Ekvador Premier A 1.Aşama    Maçı canlı izle
IY
Emelec
Universidad Catolica
İlk yarı skoru: -
Skor: 0 - 2
mobilbahis

bets10

superbetin

Özel Uygulamalar

Yabanci maç tahminleri

Futbol mac istatistikleri

Futbol mac özetleri

Canli mac izle

Avrupada iddaa bahis orani düsen maclar

Genis ekran iddaa bahis bülteni

Canli skor

Liglerin puan durumu

Futbol maç istatistikleri
 El Nacional 2 - 2 Barcelona SC Brezilya 1 - 1 İsviçre Neman Grodno 2 - 3 BATE Borisov Asane 1 - 5 Ullensaker / Kisa Levanger 0 - 3 Mjondalen Notodden 1 - 2 Kongsvinger Strommen 1 - 3 Tromsdalen Fredrikstad 6 - 0 Nybergsund Floro SK 3 - 2 Jerv Hönefoss BK 1 - 2 Raufoss Sandnes Ulf 1 - 2 Aalesund Torpedo Zhodino 1 - 0 Dnepr Mogilev Halmstad 2 - 1 AFC Eskilstuna Kristianstads FF 4 - 3 FK Karlskrona Ljungskile 2 - 0 Grebbestads IF Almanya 0 - 1 Meksika Nardo 0 - 1 Egersunds Odds BK II 3 - 2 Fram Larvik Moss 3 - 1 Stabaek II Shakhtyor Soligorsk 4 - 0 Luch Minsk Alta 0 - 2 Baerum Akropolis IF 3 - 2 Rynninge IK Skelleftea 2 - 2 Assyriska Sandvikens IF 0 - 3 Carlstad United BK Arendal 1 - 1 Bryne Mjolner 1 - 1 Elverum HamKam 1 - 3 Sogndal Jönköpings Södra 1 - 3 Falkenbergs FF Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan Skeid 1 - 1 Hodd Flekkeroy 1 - 5 Brattvag IL Fagiano Okayama 0 - 0 Yokohama FC FC Gifu 0 - 1 Machida Zelvia Sporting Kansas City 3 - 2 FC Dallas Delfin 1 - 0 Guayaquil City Paysandu 0 - 0 CSA Alagoano Philadelphia Union 2 - 1 New York Red Bulls Oeste 2 - 2 Criciuma Vila Nova 0 - 0 Atletico Goianiense Hırvatistan 2 - 0 Nijerya Valladolid 1 - 1 Numancia Frosinone 2 - 0 Palermo Aucas 0 - 1 Macara Nest-Sotra 5 - 0 Viking Gorodeya 1 - 2 FC Minsk IFK Mariehamn 1 - 3 RoPS Gefle 2 - 4 Östers Örgryte 1 - 2 Norrby IF Peru 0 - 1 Danimarka Ilves Tampere 0 - 0 HJK Helsinki Honka 2 - 1 KuPS Kuopio JJK Jyvaskyla 2 - 2 AC Kajaani PS Kemi 1 - 0 SJK Seinajoki Ekenas IF 0 - 2 Oulu Inter Turku 1 - 3 VPS KTP Kotka 0 - 1 Jaro Syrianska FC 0 - 1 Karlslunds IF HFK Tarpeda Minsk 0 - 1 Slutsk Stjordals-Blink 3 - 3 Valerenga II BK Forward 4 - 2 Nyköpings BIS Arameiska / Syrianska 2 - 4 FK Linköping City Skövde AIK 0 - 2 Eskilsminne IK Oddevold 3 - 1 Angelholm Mjallby 1 - 0 Oskarshamns AIK Atvidaberg 1 - 1 Torns Asker 0 - 3 Grorud IL IFK Varnamo 1 - 2 IK Frej Taby Landskrona 1 - 2 IK Brage Sollentuna FF 0 - 2 Vasteras SK FK Arjantin 1 - 1 İzlanda Lunds BK 3 - 2 Utsiktens BK Kjelsas 3 - 2 Vidar Tvaaker 2 - 0 Husqvarna FF Vard Haugesund 1 - 2 KFUM Oslo Zweigen Kanazawa 2 - 0 Tochigi SC Tokushima Vortis 1 - 2 Renofa Yamaguchi Roasso Kumamoto 1 - 1 Kamatamare Sanuki Fransa 2 - 1 Avustralya Matsumoto Yamaga 1 - 4 Oita Trinita JEF United 2 - 1 Ehime FC Avispa Fukuoka 0 - 2 Albirex Niigata Mito HollyHock 1 - 2 Omiya Ardija Ventforet Kofu 1 - 2 Montedio Yamagata Tokyo Verdy 3 - 1 Kyoto Sanga Portland Timbers 1 - 0 Los Angeles Galaxy Tecnico Universitario 0 - 1 LDU Quito CRB 2 - 0 Ponte Preta Boa EC 0 - 2 Avai Fortaleza 2 - 0 Brasil De Pelotas Wexford Youths 0 - 0 Galway United Finn Harps 1 - 3 Univ College Dublin Limerick 0 - 2 Shamrock Rovers Shelbourne 0 - 0 Cabinteely Longford Town 1 - 0 Drogheda United Cobh Ramblers 1 - 0 Athlone Town St Patrick`s Athletic 0 - 3 Sligo Rovers Bray Wanderers 0 - 0 Waterford FC Cork City 1 - 0 Bohemians Derry City 0 - 4 Dundalk Portekiz 3 - 3 İspanya