mobilbahis

bets10

superbetin

Özel Uygulamalar

Yabanci maç tahminleri

Futbol mac istatistikleri

Futbol mac özetleri

Canli mac izle

Avrupada iddaa bahis orani düsen maclar

Genis ekran iddaa bahis bülteni

Canli skor

Liglerin puan durumu

12 03 2018 Pazartesi günkü 669 iddaa kodlu Aarau 0 - 1 Rapperswil-Jona maç analizi istatistikleri, maçı canlı izle, geniş maç özeti, maçını seyret



Maçı Canlı İzle

Maçın Özetini İzle

Dünyada Bahis Oranı Düşen Maçlar

Geniş Ekran İddaa Programı

Canlı Skor

Puan durumu

Maç istatistiklerine bakmak istediğiniz karşılaşmanın oynandığı tarihi aşağıdan seçip, sonrasında takımın üzerine tıklayarak tüm detaylara erişebilirsiniz.




AarauRapperswil-Jona Maç özeti izle (4k tv HD yayın kalitesi)
Aarau 0 - 1 Rapperswil-Jona maçın geniş özetini, karşılaşma içindeki önemli pozisyonları, hakem hataları, golleri ve diğer özet görüntüleri izleyin. Bu maça Bets10 bahis sitesi üzerinden en yüksek oranlar ile canlı bahis oynayabilirsiniz.


Aarau - Rapperswil-Jona maç detayları
İlk yarı: 0 - 1  Maç sonu: 0 - 1
Lig adı: İsviçre Challenge Lig 2017/2018
Maç tarihi:  12 03 2018 Pazartesi 22:00
İddaa kodu:  669
Ev sahibi takım:  Aarau
Takımın ilk 11 değeri:  255.900€
Son 5 maçı:  M-G-M-G-M
Son 5 maçta kazandığı maç sayısı:  2
Son 5 maçta berabere kaldığı maç sayısı:  0
Son 5 maçta kaybettiği maç sayısı:  3
Konuk takım:  Rapperswil-Jona
Takımdaki ilk onbir futbolcunun para değeri:  154.621€
Takımın en son oynadığı 5 karşılaşma:  B-M-G-G-G
Kulübün oynadığı son beş müsabakada galip geldiği maçlar:  3
Takımın son oynadığı 5 maçına göre beraberlik ile sonuçlanan oyunları:  1
Son oynanan 5 karşılaşmada takımın mağlup olduğu maçlar:  1
Aarau - Rapperswil-Jona Karşılaşmasının maç sonu istatistikleri
AarauİstatistikRapperswil-Jona
%57Topla Oynama%43
10Toplam Şut9
4İsabetli Şut4
0Direkten Dönen0
3Köşe Vuruşu5
20Fauller11
0Ofsaytlar7
0 Attıkları Gol Sayısı 1
1Yedikleri Goller0
0İsabetsiz Şut0

Aarau - Rapperswil-Jona maçının 90 dakikalık analizi
Aarau (Ev sahibi)DK
Rapperswil-Jona (Deplasman)DK
  Egzon Shabani '41
Aarau takım kadrosu
Futbolcu ismiForma no
Rapperswil-Jona takım kadrosu
Futbolcu ismiForma no
Egzon Shabani '41 0
Futbol kulüplerinin dünya bahis borsası verileri
1 X 2Bahis oranıKazanma yüzdesiYatırılan para
Aarau1.80 %3574592€
Beraberlik3.30 %4587118€
Rapperswil-Jona2.90 %2086105€
Avrupa'da bu karşılaşmaya Best 10 bahis sitesi verilerine göre toplamda 247815€ bahis oynanmıştır.

Aarau - Rapperswil-Jona futbol müsabakasına ait iddaa bahis oranları
Maç Sonucu
1X2
1.803.302.90
Handikap
HH1HXH2H
-----
İY 1,5 Gol
AltÜst
--
AÜ 1,5 Gol
AltÜst
--
AÜ 2,5 Gol
AltÜst
--
AÜ 3,5 Gol
AltÜst
--
Karşılıklı gol
VarYok
--
İlk Yarı Sonucu
İY 1İY 0İY 2
Çifte Şans
1-X1-2X-2
1.161.111.54
Toplam Gol
0-12-34-67+
----
İlk Yarı / Maç Sonucu
1/11/X1/2
X/1X/XX/2
2/12/X2/2
Maç Skoru
1:02:02:13:0
----
3:13:24:04:1
----
4:24:35+:05+:1
----
5+:25+:35+:4
---
0:01:12:23:3
----
4:45+:5+
--
0:10:21:20:3
----
1:32:30:41:4
----
2:43:40:+51:+5
----
2:+53:+54:+5
---
 13 Mart 2018 Salı 00:52:42
 0



KONU HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR


mobilbahis

bets10

superbetin

Özel Uygulamalar

Yabanci maç tahminleri

Futbol mac istatistikleri

Futbol mac özetleri

Canli mac izle

Avrupada iddaa bahis orani düsen maclar

Genis ekran iddaa bahis bülteni

Canli skor

Liglerin puan durumu

Futbol maç istatistikleri
 El Nacional 2 - 2 Barcelona SC Brezilya 1 - 1 İsviçre Neman Grodno 2 - 3 BATE Borisov Asane 1 - 5 Ullensaker / Kisa Levanger 0 - 3 Mjondalen Notodden 1 - 2 Kongsvinger Strommen 1 - 3 Tromsdalen Fredrikstad 6 - 0 Nybergsund Floro SK 3 - 2 Jerv Hönefoss BK 1 - 2 Raufoss Sandnes Ulf 1 - 2 Aalesund Torpedo Zhodino 1 - 0 Dnepr Mogilev Halmstad 2 - 1 AFC Eskilstuna Kristianstads FF 4 - 3 FK Karlskrona Ljungskile 2 - 0 Grebbestads IF Almanya 0 - 1 Meksika Nardo 0 - 1 Egersunds Odds BK II 3 - 2 Fram Larvik Moss 3 - 1 Stabaek II Shakhtyor Soligorsk 4 - 0 Luch Minsk Alta 0 - 2 Baerum Akropolis IF 3 - 2 Rynninge IK Skelleftea 2 - 2 Assyriska Sandvikens IF 0 - 3 Carlstad United BK Arendal 1 - 1 Bryne Mjolner 1 - 1 Elverum HamKam 1 - 3 Sogndal Jönköpings Södra 1 - 3 Falkenbergs FF Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan Skeid 1 - 1 Hodd Flekkeroy 1 - 5 Brattvag IL Fagiano Okayama 0 - 0 Yokohama FC FC Gifu 0 - 1 Machida Zelvia Sporting Kansas City 3 - 2 FC Dallas Delfin 1 - 0 Guayaquil City Paysandu 0 - 0 CSA Alagoano Philadelphia Union 2 - 1 New York Red Bulls Oeste 2 - 2 Criciuma Vila Nova 0 - 0 Atletico Goianiense Hırvatistan 2 - 0 Nijerya Valladolid 1 - 1 Numancia Frosinone 2 - 0 Palermo Aucas 0 - 1 Macara Nest-Sotra 5 - 0 Viking Gorodeya 1 - 2 FC Minsk IFK Mariehamn 1 - 3 RoPS Gefle 2 - 4 Östers Örgryte 1 - 2 Norrby IF Peru 0 - 1 Danimarka Ilves Tampere 0 - 0 HJK Helsinki Honka 2 - 1 KuPS Kuopio JJK Jyvaskyla 2 - 2 AC Kajaani PS Kemi 1 - 0 SJK Seinajoki Ekenas IF 0 - 2 Oulu Inter Turku 1 - 3 VPS KTP Kotka 0 - 1 Jaro Syrianska FC 0 - 1 Karlslunds IF HFK Tarpeda Minsk 0 - 1 Slutsk Stjordals-Blink 3 - 3 Valerenga II BK Forward 4 - 2 Nyköpings BIS Arameiska / Syrianska 2 - 4 FK Linköping City Skövde AIK 0 - 2 Eskilsminne IK Oddevold 3 - 1 Angelholm Mjallby 1 - 0 Oskarshamns AIK Atvidaberg 1 - 1 Torns Asker 0 - 3 Grorud IL IFK Varnamo 1 - 2 IK Frej Taby Landskrona 1 - 2 IK Brage Sollentuna FF 0 - 2 Vasteras SK FK Arjantin 1 - 1 İzlanda Lunds BK 3 - 2 Utsiktens BK Kjelsas 3 - 2 Vidar Tvaaker 2 - 0 Husqvarna FF Vard Haugesund 1 - 2 KFUM Oslo Zweigen Kanazawa 2 - 0 Tochigi SC Tokushima Vortis 1 - 2 Renofa Yamaguchi Roasso Kumamoto 1 - 1 Kamatamare Sanuki Fransa 2 - 1 Avustralya Matsumoto Yamaga 1 - 4 Oita Trinita JEF United 2 - 1 Ehime FC Avispa Fukuoka 0 - 2 Albirex Niigata Mito HollyHock 1 - 2 Omiya Ardija Ventforet Kofu 1 - 2 Montedio Yamagata Tokyo Verdy 3 - 1 Kyoto Sanga Portland Timbers 1 - 0 Los Angeles Galaxy Tecnico Universitario 0 - 1 LDU Quito CRB 2 - 0 Ponte Preta Boa EC 0 - 2 Avai Fortaleza 2 - 0 Brasil De Pelotas Wexford Youths 0 - 0 Galway United Finn Harps 1 - 3 Univ College Dublin Limerick 0 - 2 Shamrock Rovers Shelbourne 0 - 0 Cabinteely Longford Town 1 - 0 Drogheda United Cobh Ramblers 1 - 0 Athlone Town St Patrick`s Athletic 0 - 3 Sligo Rovers Bray Wanderers 0 - 0 Waterford FC Cork City 1 - 0 Bohemians Derry City 0 - 4 Dundalk Portekiz 3 - 3 İspanya