mobilbahis

bets10

superbetin

Özel Uygulamalar

Yabanci maç tahminleri

Futbol mac istatistikleri

Futbol mac özetleri

Canli mac izle

Avrupada iddaa bahis orani düsen maclar

Genis ekran iddaa bahis bülteni

Canli skor

Liglerin puan durumu

Yerli iddaa maç tahmin siteleri, bedava şikeli fixed banko maç verenler. Yabancı bahis tahminleri, kazandıran hazır kuponlar, ücretsiz tüyo ver.

Tüyocu ve tahmincilerden oluşan ekibimiz siz değerli iddaa oyuncularına özel kazandıracak tahminleri saat başı yayınlıyor.
Aşağıdaki tahminlerden korner üstü altı, sarıkart, taç atışı gibi özel tüyoları sadece Bet365, Tempobet, Betfair ve Best10 bahis sitesi üzerinden oynayabilirsiniz.



18/06/2018 15:00:00
Dünya Kupası
112 - İsveç - Güney Kore
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.75
2.80
3.60
1.35
2.15
 Tahminci: Tilki Selim
 İsveç - Güney Kore maç tahmini: Deplasman takımı kaybetmez.

18/06/2018 18:00:00
Dünya Kupası
113 - Belçika - Panama
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.05
6.25
12.50
2.05
1.40
 Tahminci: Ali
 Belçika - Panama maç tahmini: Maçın ilk yarısı berabere biter.

18/06/2018 20:00:00
İsveç Superettan
274 - Gais - Degerfors
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.00
2.90
2.80
1.70
1.65
 Tahminci: Tüyocu Ahmet
 Gais - Degerfors maç tahmini: Deplasman takımı kaybetmez.

18/06/2018 21:00:00
Dünya Kupası
114 - Tunus - İngiltere
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
7.50
4.20
1.20
1.55
1.80
 Tahminci: Kamil Abi
 Tunus - İngiltere maç tahmini: İlkyarı beraberlik dışında bir skor ile sonuçlanır.

19/06/2018 03:30:00
US Open Kupası
278 - Houston - Minnesota Utd
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.30
4.30
5.50
2.05
1.40
 Tahminci: Fahri
 Houston - Minnesota Utd maç tahmini: Müsabakada en az 3 ve üzeri sarı kart gösterilir.



19/06/2018 15:00:00
Dünya Kupası
115 - Kolombiya - Japonya
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.45
3.30
4.75
1.45
1.95
 Tahminci: DOKTOR
 Kolombiya - Japonya maç tahmini: Bu maçta toplamda 3.5 üstü sarı kart çıkar.

19/06/2018 18:00:00
Dünya Kupası
116 - Polonya - Senegal
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.00
2.80
2.90
1.45
1.95
 Tahminci: Fehim
 Polonya - Senegal maç tahmini: Deplasman takımı galip gelir.

19/06/2018 21:00:00
Dünya Kupası
117 - Rusya - Mısır
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.85
2.90
3.20
1.40
2.05
 Tahminci: Oktay
 Rusya - Mısır maç tahmini: Karşılaşmada 2.5 üstü gol olur.

20/06/2018 15:00:00
Dünya Kupası
118 - Portekiz - Fas
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.40
3.50
5.00
1.55
1.80
 Tahminci: Kamil Abi
 Portekiz - Fas maç tahmini: Maçın ilk yarısı berabere biter.

20/06/2018 18:00:00
Dünya Kupası
119 - Uruguay - Suudi Arabistan
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.05
6.25
12.50
2.15
1.35
 Tahminci: Kamil Abi
 Uruguay - Suudi Arabistan maç tahmini: Müsabakada en az 3 ve üzeri sarı kart gösterilir.



20/06/2018 21:00:00
Dünya Kupası
120 - İran - İspanya
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
12.50
6.00
1.05
1.85
1.50
 Tahminci: Çolak
 İran - İspanya maç tahmini: Müsabakanın ilk yarısı beraberlikle sonuçlanır.

mobilbahis

bets10

superbetin

Özel Uygulamalar

Yabanci maç tahminleri

Futbol mac istatistikleri

Futbol mac özetleri

Canli mac izle

Avrupada iddaa bahis orani düsen maclar

Genis ekran iddaa bahis bülteni

Canli skor

Liglerin puan durumu

Futbol maç istatistikleri
 El Nacional 2 - 2 Barcelona SC Brezilya 1 - 1 İsviçre Neman Grodno 2 - 3 BATE Borisov Asane 1 - 5 Ullensaker / Kisa Levanger 0 - 3 Mjondalen Notodden 1 - 2 Kongsvinger Strommen 1 - 3 Tromsdalen Fredrikstad 6 - 0 Nybergsund Floro SK 3 - 2 Jerv Hönefoss BK 1 - 2 Raufoss Sandnes Ulf 1 - 2 Aalesund Torpedo Zhodino 1 - 0 Dnepr Mogilev Halmstad 2 - 1 AFC Eskilstuna Kristianstads FF 4 - 3 FK Karlskrona Ljungskile 2 - 0 Grebbestads IF Almanya 0 - 1 Meksika Nardo 0 - 1 Egersunds Odds BK II 3 - 2 Fram Larvik Moss 3 - 1 Stabaek II Shakhtyor Soligorsk 4 - 0 Luch Minsk Alta 0 - 2 Baerum Akropolis IF 3 - 2 Rynninge IK Skelleftea 2 - 2 Assyriska Sandvikens IF 0 - 3 Carlstad United BK Arendal 1 - 1 Bryne Mjolner 1 - 1 Elverum HamKam 1 - 3 Sogndal Jönköpings Södra 1 - 3 Falkenbergs FF Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan Skeid 1 - 1 Hodd Flekkeroy 1 - 5 Brattvag IL Fagiano Okayama 0 - 0 Yokohama FC FC Gifu 0 - 1 Machida Zelvia Sporting Kansas City 3 - 2 FC Dallas Delfin 1 - 0 Guayaquil City Paysandu 0 - 0 CSA Alagoano Philadelphia Union 2 - 1 New York Red Bulls Oeste 2 - 2 Criciuma Vila Nova 0 - 0 Atletico Goianiense Hırvatistan 2 - 0 Nijerya Valladolid 1 - 1 Numancia Frosinone 2 - 0 Palermo Aucas 0 - 1 Macara Nest-Sotra 5 - 0 Viking Gorodeya 1 - 2 FC Minsk IFK Mariehamn 1 - 3 RoPS Gefle 2 - 4 Östers Örgryte 1 - 2 Norrby IF Peru 0 - 1 Danimarka Ilves Tampere 0 - 0 HJK Helsinki Honka 2 - 1 KuPS Kuopio JJK Jyvaskyla 2 - 2 AC Kajaani PS Kemi 1 - 0 SJK Seinajoki Ekenas IF 0 - 2 Oulu Inter Turku 1 - 3 VPS KTP Kotka 0 - 1 Jaro Syrianska FC 0 - 1 Karlslunds IF HFK Tarpeda Minsk 0 - 1 Slutsk Stjordals-Blink 3 - 3 Valerenga II BK Forward 4 - 2 Nyköpings BIS Arameiska / Syrianska 2 - 4 FK Linköping City Skövde AIK 0 - 2 Eskilsminne IK Oddevold 3 - 1 Angelholm Mjallby 1 - 0 Oskarshamns AIK Atvidaberg 1 - 1 Torns Asker 0 - 3 Grorud IL IFK Varnamo 1 - 2 IK Frej Taby Landskrona 1 - 2 IK Brage Sollentuna FF 0 - 2 Vasteras SK FK Arjantin 1 - 1 İzlanda Lunds BK 3 - 2 Utsiktens BK Kjelsas 3 - 2 Vidar Tvaaker 2 - 0 Husqvarna FF Vard Haugesund 1 - 2 KFUM Oslo Zweigen Kanazawa 2 - 0 Tochigi SC Tokushima Vortis 1 - 2 Renofa Yamaguchi Roasso Kumamoto 1 - 1 Kamatamare Sanuki Fransa 2 - 1 Avustralya Matsumoto Yamaga 1 - 4 Oita Trinita JEF United 2 - 1 Ehime FC Avispa Fukuoka 0 - 2 Albirex Niigata Mito HollyHock 1 - 2 Omiya Ardija Ventforet Kofu 1 - 2 Montedio Yamagata Tokyo Verdy 3 - 1 Kyoto Sanga Portland Timbers 1 - 0 Los Angeles Galaxy Tecnico Universitario 0 - 1 LDU Quito CRB 2 - 0 Ponte Preta Boa EC 0 - 2 Avai Fortaleza 2 - 0 Brasil De Pelotas Wexford Youths 0 - 0 Galway United Finn Harps 1 - 3 Univ College Dublin Limerick 0 - 2 Shamrock Rovers Shelbourne 0 - 0 Cabinteely Longford Town 1 - 0 Drogheda United Cobh Ramblers 1 - 0 Athlone Town St Patrick`s Athletic 0 - 3 Sligo Rovers Bray Wanderers 0 - 0 Waterford FC Cork City 1 - 0 Bohemians Derry City 0 - 4 Dundalk Portekiz 3 - 3 İspanya